APIE MUS

MEDIA BUBBLES

Mes esame į konversijas orientuota skaitmeninės komunikacijos agentūra. Siūlome efektyvius skaitmeninės rinkodaros sprendimus jūsų verslui: nuo  puslapio sukūrimo iki komunikacijos įgyvendinimo ir rezultatų matavimo.

Vienas partneris – visa kompetentingų specialistų komanda!

 

Mes tikime, jog išorinė komunikacija – itin svarbus bet kurios įmonės veiklos elementas, kuriuo bendraujama su potencialiais ir esamais klientais, parteriais ir konkurentais. Tačiau sukurti ir vykdyti sėkmingą komunikacijos strategiją yra nelengva užduotis, reikalaujanti puikiai išmanyti rinką bei marketingo subtilybes.

Mes kuriame ir vykdome skaitmeninio marketingo strategijas, internetinius puslapius bei kūrybinius projektus. Mes maksimaliai įsigiliname į kliento poreikius, lūkesčius bei veiklos specifiką bei visada pasiūlome geriausią sprendimą.

Mūsų vadovų komanda

Adomas Juodišius

Adomas Juodišius

WEB projektų vadovas

Adomas yra Media Bubbles direktorius bei ilgametis internetinių puslapių kūrėjas portfolio turintis virš 50 svetainių. Tai retas specialistas, kuris puikiai programuoja bei kuria dizainą. 

Adelaida Sinkevič

Adelaida Sinkevič

Marketingo projektų vadovė

Adelaida turi daugiametę patirtį marketingo srityje. Kūrė rinkodaros strategijas skirtingo spektro įmonėms: nuo mados prekės ženklų iki blockchain technologijos startuolių.

Monika Rožytė

Monika Rožytė

Komunikacijos projektų vadovė

Monika yra komunikacijos specialistė puikiai įvaldžiųsi rašytojos plunksną. Ji ilgą patirtį kaupė kuruodama vienos žinomos draudimo bendrovės viešuosius ryšius bei marketingą.

Mūsų vertybės

Mes tikime, kad nėra prasto produkto ar paslaugos, yra tik neteisingai parinkta tikslinė auditorija. 

Kūrybiškumas

Generuojame kūrybines idėjas bei parenkame tinkamus komunikacijos kanalus jų sklaidai tam, kad efektyviai ir tikslingai pasiektume jūsų tikslinę auditoriją. 

Lankstumas

Įsigiliname į jūsų poreikius ir lūkesčius, analizuojame konkurencinę aplinką, tikslinės auditorijos ir srities ypatumus.

Mes dirbame su skirtingos specifikos projektais – visuomet prisitaikome prie industrijos reikalavimų, konkurencinės aplinkos ir kliento lūkesčių.

Atskaitomumas

Mes mėgaujamės kūrybiniu procesu, tačiau esame orientuoti į rezultatą. Tikime, jog kiekvienas žingsnis turi turėti konkretų tikslą ir gali būti pamatuotas. Atsakingai matuojame įvykdytų darbų tikslus bei dalinamės su Jumis atskaitinio laikotarpio rezultatais. 

mes darome geriausiai?

Socialinių tinklų komunikacija bei reklamos kampanija

Suplanuopsime ir įvykdysime efektyvią komuniakciją ir reklaminę kampaniją Facebook, Instagram, Twitter, Medium, Linked In ir kt.

Internetinių puslapių dizainas ir programavimas

Suprogramuosime internetinę svetainę, reprezentacinį puslapį ar elektroninę parduotuvę su išskirtiniu dizainu bei nepriekaištingu funkcionalumu.

Skaitmeninė reklama ir remarketingas

Sukursime ir įvykdysime skaitmeninės reklamos kampaniją- išskirtinius banerius, parinksime jums raktažodžius.

Tekstinio turinio kūrimo darbai

Sukursime ir surinksime tinkamą, įtraukiantį ir patrauklų tekstinį bei vizualų turinį, parengsime ir patalpinsime jūsų svetainėje.

Puslapio SEO optimizavimas

Pagerinsime internetinio puslapio  pozicionavimą organinėje paieškoje ir nuosekliai pakelsime poziciją į aukštesnes pozicijas.

Naujienlaiškių marketingas

Pasirūpinsime efektyvia jūsų komunikacijos elektroniniais laiškais strategija ir ją periodiškai ir nuosekliai įgyvendinsime.

Kurkime efektyvią komunikaciją kartu!